Články

SolidLux: jediná barevná povrchová úprava podlah, která schne rychlostí světla


29/06/2017

Na některých místech si podlahy nikdy neodpočinou. Pokud jsou používány non-stop, může být povrchová úprava podlahy problém. Po letech výzkumu je nyní dostupné převratné řešení: barevná povrchová úprava podlah s okamžitým vytvrzením a průmyslovou kvalitou, která vytvrdne během minut a je připravena znovu sloužit. SolidLux Instant Coating.

Nový nátěr podlahy během mrknutí oka! Tento nový patentovaný systém je jediný nátěrový podlahový systém, který okamžitě tvrdne při expozici UV světla. Natřený povrch odolává mechanickým a chemickým tlakům během několika minut. Nový podlahový nátěr aplikovaný a dokončený s minimálním přerušením normálního provozu. Zatímco je jedna část podlahy upravována, zbylá plocha se může stále používat. A navíc, SolidLux je nátěr pro každé počasí, může být aplikován venku či uvnitř, dokonce i při teplotách pod bodem mrazu.

SolidLux byl vyvinut ve spolupráci se specialisty z oblasti UV technologie a aplikačních technologií. Úspěšný společný vývoj byl patentován a je naprosto převratný v povrchové úpravě podlah. Je 100% připraven k použití během několika minut. Žádný komerčně dostupný nátěrový systém dříve nekombinoval vše, co každý chce: okamžité vytvrzení, robustní průmyslový povrch podlahy, možnost volby barvy a dostupnost protiskluzového provedení!

Čas jsou peníze - a toto hodně vypovídá o výhodách systému SolidLux. SolidLux Coating System může být aplikován za běžného provozu, s minimálním přerušením pravidelných aktivit. Je zde minimální narušení přístupu k místnostem, znepřístupnění parkovacích míst a ostatních veřejných prostor. Správně naplánovaná pracovní metoda eliminuje potřebu časových omezení.

SolidLux systém sestává ze základových a vrchních nátěrů včetně tmelicí pasty pro opravy, penetračního a vyrovnávacího nátěru. Každý z těchto produktů je založen na patentované technologii okamžitého vytvrzení. Ať už je to jen nový vrchní nátěr, nebo kompletní systém, úspora času je vždy impozantní.
Další bonus: standardní SolidLux coating system (Basecoat a Topcoat) jsou jednokomponentní systémy. Je to nejen velmi výhodné pro životní prostředí, ale navíc i velmi efektivní a ekonomické. Minimální ztráty materiálu, méně aplikačního nářadí, méně odpadu a produkt bez ředidel! Plocha je během prací přístupná a nové podlahové značení je plně zatížitelné jak chemicky, tak mechanicky během několika minut.

SolidLux je dostupný pro nátěry podlah v 10 standardních průmyslových odstínech a pro značení a lajnování v sedmi standardních bezpečnostních odstínech.

Vyžádejte si více informací (Aeroterm, a.s. - zastoupení pro ČR a SR) :
www.solidlux.cz, www.aeroterm.cz
info@aeroterm.cz
tel. +420 602 714 150

Hledáme partnery - aplikační firmy !!

SolidLux: jediná barevná povrchová úprava podlah, která schne rychlostí světla